Trzpień frezarski z chw. MAS 403-BT do frezów: T.7388 BT50/FI50 78mm - KOLNO
- Dodaj recenzję:
- Kod: kol0700
- Producent: BISON-BIAL-KOLNO
Dostępność:
Produkt dostępny
- szt
Dostawa:
Kurier (do 29 kg) - 16,00zł brutto
Kurier pobranie (do 29 kg) - 19,68zł brutto
Przy zakupie powyżej 600zł brutto wysyłka GRATIS
Przy zakupie >600zł brutto wysyłka GRATIS
Gwarancja:
1 rok
-15%
Rodzaj:
Producent tow.
- BISON-BIAL-KOLNO
- Kod produktu
- Kod produktu
- Symbol prod.
- Dostępność tow
- Dostępny
- Czas realizacji
- 3-4 dni robocze
Atrybuty/Tagi produktu:
| Typ | T.7388 |
| Rodzaj | trzpienie |
| Rozmiar | 50,0 mm |
| Wielkość chwytu | stożek BT 50 |
| Wyważenie | do 8000 obr/min |
| Chwyt | stożkowy BT 7:24 do wymiany automatycznej (MAS 403-BT) |
| Uchwyt do narzędzi z chwytem | w otworze i zabierakiem czołowym |
Opis:
- Materiał: stal stopowa chromowo-manganowa- Nawęglane na głębokość 0,7 mm.