Regulamin

 

WARUNKI OGÓLNE

 

1. Sklep internetowy „narzedziomis.pl” jest prowadzony przez firmę: Zaopatrzenie Przemysłu ELMET-TOOLS Andrzej Piotrowski Pisarzowice 219, 59-800 Lubań, NIP: 613-146-96-92, REGON: 021290645.

2. Sklep internetowy „Narzedziomis.pl”,znajdujący się na stronie internetowej pod adresem „www.narzedziomis.pl” umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu narzędzi oraz wszelkiego rodzaju akcesorii związanych z powszechnie uznawaną branżą narzędziową.

3. Klientem sklepu narzędziomis.pl może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz osoba prawna.

4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz zobowiązaniem ze strony Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

 

1. Przed dokonaniem zakupu każdy Klient powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z jego akceptacją oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez firmę „Narzędziomis” danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia.

2. Zamówienie można składać wypełniając formularz zamówieniowy, wysyłając e-mail na adres narzedziomis@gmail.com, oraz telefonicznie tel. 507-496-001

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok za pomocą formularza i adresu e-mail.

4. Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sklepu 8-16.

5. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

6. Do złożenia zamówienia niezbędne jest posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz telefonu kontaktowego.

7. Sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznej weryfikacji zamówienia Klienta. Brak możliwości kontaktu i przeprowadzenia weryfikacji zamówienia skutkuje wstrzymaniem jego realizacji.

8. Za zamówione produkty można płacić gotówką przy odbiorze lub przelewem.

9. Narzedziomis.pl dokłada wszelkich starań, by opisy produktów znajdujące się na stronie były zgodne ze stanem faktycznym. Narzedziomis.pl nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie danych technicznych i właściwości towaru lub ich zmianę przez jego producenta.

10. Sklep narzędziomis.pl zastrzega sobie prawo, za odrębnym powiadomieniem Klienta, do odmowy realizacji lub anulowania zamówienia w przypadku:

a) podejmowania przez Klienta działań niezgodnych z prawem.

b) uzasadnionych wątpliwości co do zgodności z prawdą danych osobowych, adresowych lub kontaktowych Klienta.

c) niemożności weryfikacji zamówienia Klienta.

d) rażącego naruszenia przez Klienta postanowień niniejszego Regulaminu.

 

FAKTUROWANIE

 

1. Do każdego zakupu dołączona jest faktura VAT.

 

KOSZTY I FORMA WYSYŁKI 

 

1. Preferowaną przez nas formą wysyłki jest wysyłanie towaru „ZA POBRANIEM” (płatność przy odbiorze).

2. Koszt przesyłki przy zamówieniu o wartości brutto równej lub wyższej niż 500 zł brutto, ponosi sklep narzedziomis.pl. Przy kwocie zamówienia mniejszej niż 500 zł brutto koszt przesyłki ponosi odbiorca (zamawiający). Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo.

Przesyłka kurierska (zwykła lub pobraniowa):

- koszt wysyłki do 29kg. wynosi - 19,68 zł.

 Odbiór osobisty:

- po wcześniejszym uzgodnieniu – 0 zł.

 

Przesyłki powyżej 30kg oraz przesyłki gabarytowe - ceny ustalane indywidualnie.

 W sprawie innej opcji wysyłki prosimy o kontakt telefoniczny przed dokonaniem zakupu.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

1. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek mogą stanowić zamówienia na produkty aktualnie niedostępne lub nietypowe. W takim przypadku termin realizacji zamówienia może się wydłużyć (nawet kilkanaście dni), a Nabywca zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji zamówienia w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie.

 

ZWROTY ORAZ REKLAMACJE TOWARÓW

 

1. Użytkownik może składać reklamacje.

2. Nieużywany towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

3. Równowartość zwracanego towaru Klient otrzymuje przelewem bankowym na konto lub przekazem pocztowym, w ciągu około 1 tygodnia.

4. Towar oferowany jako komplet, należy odesłać w całości. Zwracany artykuł powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie, w którym Klient go otrzymał, wraz z dokumentem odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz paragonem zakupu lub fakturą VAT (zwroty towaru bez wymaganego rachunku nie będą przyjmowane).

5. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

6. W przypadku zwrotu koszt wysyłki pokrywa Kupujący.

7. Koszty przesyłki reklamacyjnej ponosi Sprzedający.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. (Dz. U. nr 22 poz.271).

2. Zakup w sklepie internetowym narzedziomis.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

3. Niniejszy regulamin został sporządzony zgodnie z Art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).